-->
Poznań, ul. Gojawiczyńskiej 47

Przy ul.Gojawiczyńskiej 47 w Poznaniu (Strzeszyn) zrealizowano budynek mieszkalny dwulokalowy jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Oba mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny, hall, wc i kuchnię, a lokal nr 1 pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze usytuowane są 2 pokoje i łazienka, a lokal nr 2 dodatkowe pomieszczenie-strych. Do każdego z lokali przynależy ogród z tarasem rekreacyjnym, garaż i miejsce postojowe przed bramą garażową. Budynki zostały usytuowane w linii zabudowy ulicy Gojawiczyńskiej.

 


 

 
Poznań, ul. M.Wicherkiewicz 8-10

W Gnieźnie przy ul.Wierzbiczany 73 zrealizowano dwa czterolokalowe budynki mieszkalne w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienkę i dwa pokoje, a na piętrze trzy pokoje i łazienkę. Do każdego z lokali przynależy taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego atrium ogrodowym. Wszystkie mieszkania posiadają miejsce parkingowe, a dwa w każdym budynku posiadają też przyległy garaż.

 


 

 
Plewiska, ul Kolejowa 126-128

Przy ul.Kolejowej 126-128 w Plewiskach zrealizowano dwa dwulokalowe budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny, hall, wc i kuchnię.Na piętrze usytuowane są 3 pokoje i łazienka. Do każdego z lokali przynależy ogród z tarasem rekreacyjnym, garaż i miejsce postojowe przed bramą garażową. Budynki zostały usytuowane w linii zabudowy ulicy Kolejowej.

 


 

 
Gniezno, ul. Wierzbiczany 73

W Gnieźnie przy ul.Wierzbiczany 73 zrealizowano dwa czterolokalowe budynki mieszkalne w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienkę i dwa pokoje, a na piętrze trzy pokoje i łazienkę. Do każdego z lokali przynależy taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego atrium ogrodowym. Wszystkie mieszkania posiadają miejsce parkingowe, a dwa w każdym budynku posiadają też przyległy garaż.

 


 

 
Plewiska, ul. Czarna Droga 4-10

Przy ul.Czarna Droga 4-10 zrealizowano osiem dwulokalowych budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej w dwóch równoległych szeregach. Wszystkie mieszkania skrajne w obu szeregach posiadają na parterze pokój dzienny, aneks kuchenny, wc, a na piętrze 3 pokoje i łazienkę. Pozostałe mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny, aneks kuchenny, oraz wc, a na piętrze 2 pokoje i łazienkę. Do każdego z lokali przynależy taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego atrium ogrodowym. Cztery mieszkania w budynkach skrajnych posiadają garaż.

 


 

 
Gniezno, ul. Parkowa 3

W Gnieźnie przy ul.Parkowej 3 zreaizowano dwulokalowy budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej. Oba mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienkę, pokój i garaż, a na piętrze 3 pokoje i łazienkę. Do każdego z lokali przynależy taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego ogrodem. Przed garażem znajduje się miejsce postojowe dla jednego samochodu.

 


 

 
Plewiska, ul.Szkolna 108

Przy ul.Szkolnej 108 zrealizowano dwa dwulokalowe budynki mieszkalne jednorodzinneo i dwa budynki jednolokalowe w zabudowie szeregowej oraz jeden budynek dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny, aneks kuchenny, oraz wc, a na piętrze 3 pokoje i łazienkę. Niektóre lokale posiadają garaż. Do każdego z lokali przynależy taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego atrium ogrodowym.

 


 

 
Plewiska, ul.Cicha 40

Przy ul. Cichej 40 zrealizowano dwa dwulokalowe budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny, aneks kuchenny, oraz 3 pokoje i łazienkę. Do każdego z lokali przynależy ogród z tarasem rekreacyjnym, garaż i miejsce postojowe przed bramą garażową. Budynki zostały usytuowane w linii zabudowy ulicy Cichej.

 


 

 
Plewiska, ul. Szkolna 59-63

Przy ul. Szkolnej 59-63 zrealizowano dwadzieścia dwa dwulokalowe budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Wszystkie mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny, aneks kuchenny, oraz wc, a na piętrze 3 pokoje i łazienkę. Do każdego z lokali przynależy taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego atrium ogrodowym. Budynki zostały usytuowane w trzech bliżniaczych sześcio elementowych szeregach (12 mieszkań), jeden szereg z trzema budynkami (6 mieszkań) oraz jeden budynek dwumieszkaniowy.

 


 

 
Plewiska, ul.Grunwaldzka 585-587

Przy ul. Grunwaldzkiej 585-587 zrealizowano sześć dwulokalowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Wszystkie mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny, aneks kuchenny, oraz wc, a na piętrze 3 pokoje i łazienkę. Do każdego z lokali przynależy taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego atrium ogrodowym.

 


 

 
Plewiska, ul.Młyńska 14-20

Przy ul. Młyńskiej 14-20 zaprojektowano cztery dwulokalowe budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Wszystkie mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny, aneks kuchenny, oraz wc, a na piętrze 3 pokoje i łazienkę. Do każdego z lokali przynależy taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego atrium ogrodowym.

 


 

 
Plewiska, ul. Rzemieślnicza 9, 11

Przy ul. Rzemieślniczej 9 i 11 zaprojektowano zespół ośmiu budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Wszystkie mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny, aneks kuchenny i wc. Lokale 9, 9A, 11 i 11A posiadają na parterze garaż wbudowany w bryłę budynku, do pozostałych lokali przynależeć będą miejsca parkingowe. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia miejsca postojowego w oddzielnym budynku garażowym. Na piętrze wszystkie lokale mieszkalne posiadają 3 pokoje i łazienkę. Do każdego z lokali przynależy taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego atrium ogrodowym.

 


 

 
Gniezno, ul. Kruszwicka 2 / Roosevelta 143

W Gnieźnie u zbiegu ulic Roosevelta i Kruszwickiej zbudowano zespół czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie mieszkania posiadają na parterze dwa pokoje i pokój dzienny z aneksem kuchennym i oraz łazienkę. Do każdego z lokali przynależy taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego atrium ogrodowym oraz miejsce parkingowe. Powierzchnia parteru wynosi 70 m². Piętro do własnej adaptacji ma powierzchnię 40 m²     

 


 

 
Gniezno, ul. Gębicka 31-33

W Gnieźnie przy ul.Gębickiej 31-33 zbudowano zespól trzech wolnostojących budynków jednorodzinnych. Wszystkie mieszkania o powierzchni 75 m²  posiadają 3 pokoje i pokój z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Do każdego budynku przylega taras rekreacyjny z atrium ogrodowym, miejscem parkingowym oraz garażem w niezależnym budynku z trzema garażami.

 


 

 
Plewiska, ul. Południowa 106-108

Przy ul. Południowej 106-108 zaprojektowano cztery wolnostojące budynki bliźniacze. Wszystkie mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny, aneks kuchenny, wc oraz garaż, a na piętrze 4 pokoje i łazienkę. Do każdego z lokali przynależy taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego atrium ogrodowym

 


 

 
Plewiska, ul. Dojazd 11

Przy ul. Dojazd 11 zaprojektowano trzy dwulokalowe budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej oraz budynek garażowy dla dwóch samochodów osobowych. Wszystkie mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny, aneks kuchenny, oraz wc, a na piętrze 3 pokoje i łazienkę. Do każdego z lokali przynależy taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego atrium ogrodowym.

 


 

 
Plewiska, ul. Skryta 108

Przy ul. Skrytej 108 zaprojektowano dwa rodzaje budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych.
Pierwszy typ to cztery budynki tworzące zabudowę szeregową, drugi to dwa wolnostojące budynki bliźniacze.

Wszystkie mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny, aneks kuchenny, wc oraz garaż, a na piętrze 3 pokoje i łazienkę.
Lokale w domkach bliźniaczych dodatkowo posiadają antresolę.
Do każdego z lokali przynależy taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego atrium ogrodowym.


 

 
Plewiska, ul. Kupiecka 12

Budynki przy ul. Kupieckiej 12 w Plewiskach zaprojektowano w formie trzech dwulokalowych, dwupoziomowych niezależnych domów jednorodzinnych w zabudownie szeregowej.

Mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny z aneksem kuchennym, wc oraz garaż, a na piętrze 3 pokoje i łazienkę. Do każdego lokalu przynależy niewielki taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego w całej rozpiętości mieszkania atrium ogrodowym (o wielkości zależnej od numeru mieszkania).

 

 
Plewiska, ul. Skryta 46

Budynki przy ul.Skrytej 46 w Plewiskach zaprojektowano w formie dwóch dwulokalowych, dwupoziomowych domów jednorodzinnych niezależnych w zabudownie szeregowej.

Mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny, aneks jadalny, kuchnię, wc oraz garaż, a na piętrze 3 pokoje i łazienkę. Do każdego z lokali przynależy niewielki taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego w całej rozpiętości mieszkania atrium ogrodowym (o wielkości zależnej od numeru mieszkania).

 

 
Plewiska, ul. Wiosenna 6

Mieszkania przy ul. Wiosennej 6 w Plewiskach to położone blisko Nowego Rynku trzy domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej.

Dwupoziomowe mieszkania posiadają na przyziemiu pokój dzienny z aneksem kuchennym i jadalnym oraz wc, na piętrze znajdują się cztery pokoje i łazienka. Do każdego z lokali przynależy  taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego atrium ogrodowym.

 

 
Plewiska, ul. Dojazd 27

Budynki przy ul. Dojazd 27 w Plewiskach zaprojektowano w formie trzech dwulokalowych, usytuowanych w szeregu domów jednorodzinnych.

Dwupoziomowe mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny z aneksem kuchennym i jadalnym oraz wc, na piętrze znajdują się trzy pokoje i łazienka. Do każdego z lokali przynależy niewielki taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego w całej rozpiętości mieszkania. Każde z mieszkań posiada również wydzielone miejsce parkingowe.

 

 
Plewiska, ul. Skryta 22 - 24

Budynki przy ul. Skrytej 22 - 24 w Plewiskach zaprojektowano w formie sześciu dwulokalowych, dwupoziomowych domów jednorodzinnych niezależnych, zestawionych w dwa równoległe szeregi.

Mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny, aneks jadalny, kuchnię, wc oraz garaż, a na piętrze 4 pokoje i łazienkę. Do każdego z lokali przynależy niewielki taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego w całej rozpiętości mieszkania atrium ogrodowym (o wielkości zależnej od numeru mieszkania).

 

 
Plewiska, ul. Fabianowska 76

Budynki przy ul. Fabianowskiej 76 w Plewiskach zaprojektowano w formie czterech dwulokalowych, dwupoziomowych domów jednorodzinnych niezależnych w zabudownie szeregowej.

Mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny, aneks jadalny, kuchnię, wc oraz garaż, a na piętrze 4 pokoje i łazienkę. Do każdego z lokali przynależy niewielki taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego w całej rozpiętości mieszkania atrium ogrodowym (o wielkości zależnej od numeru mieszkania).

 
Plewiska, ul. Wiosenna 4

Mieszkania przy ul. Wiosennej 4 w Plewiskach to położone blisko Nowego Rynku trzy domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej.

Dwupoziomowe mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny z aneksem kuchennym i jadalnym oraz wc, na piętrze znajdują się cztery pokoje i łazienka. Do każdego z lokali przynależy niewielki taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego w całej rozpiętości mieszkania atrium ogrodowym oraz garaż.

 
Plewiska, ul. Cicha 70-72

Mieszkania przy ul. Cichej 70-72 w Plewiskach to położone w cichym zakątku trzy zespoły domów jednorodzinnych.

Dwupoziomowe mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny z aneksem kuchennym i wc, na piętrze znajdują się trzy pokoje i łazienka. Do każdego z lokali przynależy niewielki taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego w całej rozpiętości mieszkania atrium ogrodowym oraz garaż.

Łączna powierzchnia mieszkania to około 99 m2 (wraz z garażem)

 
Plewiska, ul. Fabianowska 52

Budynki przy ul. Fabianowskiej 52 w Plewiskach zaprojektowano w formie czterech wolnostojących, dwupoziomowych, dwulokalowych domów jednorodzinnych ułożonych w szereg.

Dwupoziomowe mieszkania posiadają 4 pokoje, w tym pokój dzienny na parterze, sypialnię na użytkowym poddaszu oraz kuchnię, wc, łazienkę i garaż. Do każdego z lokali przynależy niewielki taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego w całej rozpiętości mieszkania atrium ogrodowym.

Łączna powierzchnia mieszkania to 101,34 m2 (z garażem 122,24 m2).

 
Plewiska, ul. Kolejowa 112

Budynki przy ul. Kolejowej 112 w Plewiskach zaprojektowano w formie dwupoziomowych domów jednorodzinnych ułożonych w szereg.

Dwupoziomowe mieszkania posiadają 3 pokoje, w tym pokój dzienny na parterze, kuchnię z aneksem jadalnym, w.c. i łazienkę oraz garaż. Do każdego z lokali przynależy niewielki taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego w całej rozpiętości mieszkania atrium ogrodowym.

Łączna powierzchnia mieszkania to 71,31 m2 (z garażem 83,93 m2).

 
Plewiska, ul. Grunwaldzka 486

Budynki przy ul. Grunwaldzkiej 486 w Plewiskach to trzy dwulokalowe budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej. W każdym z trzech budynków zaprojektowano mieszkania o powierzchni 60,00 m2 wraz z przynależnym atrium ogrodowym o powierzchni około 25 m²

Mieszkania posiadają przestronny salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje oraz łazienkę.

 
Plewiska, ul. Grunwaldzka 500

Budynki przy ul. Grunwaldzkiej 500 w Plewiskach zaprojektowano w formie sześciu dwupoziomowych dwulokalowych domów jednorodzinnych ułożonych w szereg (po 3 domy).

Dwupoziomowe mieszkania posiadają 4 pokoje, w tym pokój dzienny na parterze, kuchnię z aneksem jadalnym, w.c. i łazienkę oraz garaż. Do każdego z lokali przynależy niewielki taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego w całej rozpiętości mieszkania pasem zieleni ogrodowej. Oprócz garażu przewidziane są też miejsca parkingowe wokół budynków.

Łączna powierzchnia mieszkania to 94,43 m² (z garażem 110,10m².)

 
Plewiska, ul. Północna 22-26

Budynki przy ul. Północnej 22-26 w Plewiskach to cztery dwulokalowe budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej. W każdym z czterech budynków zaprojektowano na parterze dwa garaże (dla każdego z mieszkań osobny).

Mniejsze mieszkanie o powierzchni 48,94 m2 znajdujące się na parterze posiada atrium ogrodowe o powierzchni około 35 m².

Mieszkanie większe o powierzchni 81,01 m² plus użytkowe poddasze o powierzchni 43,50 m²) - taras rekreacyjny w postaci przestronnego balkonu.

 
;
Plewiska, ul. Wiosenna 5

Mieszkania przy ul. Wiosennej 5 w Plewiskach to położone blisko Nowego Rynku dwa zespoły domów jednorodzinnych.

Dwupoziomowe mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny z aneksem kuchennym i wc, na piętrze znajdują się trzy pokoje i łazienka. Do każdego z lokali przynależy niewielki taras rekreacyjny wraz z przylegającym do niego w całej rozpiętości mieszkania atrium ogrodowym (kliknij aby zobaczyć czym jest atrium ogrodowe) oraz garaż.

Łączna powierzchnia mieszkania to 102,26 m2 (wraz z garażem).

 
Plewiska, ul. Wiosenna 10

Budynki przy ul. Wiosennej 10 w Plewiskach to pięć dwulokalowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Położone w odległości kilkuset metrów od Nowego Rynku zapewniają dostęp do pełnego zaplecza handlowo-usługowego (sklepy, banki, poczta, apteka). W każdym z pięciu budynków zaprojektowano na parterze dwa garaże (dla każdego z mieszkań osobny). Ponadto przewidziane są miejsca parkingowe dla gości w obrębie budynków.